7 namo statybos klaidos kurių galima išvengti


7 namo statybos klaidos kurių galima išvengti

Jūs ketinate kurti savo svajonių namą. Jūs tiksliai žinote, ko jums reikia ir norite turėti savo namuose, bet negalvojate apie tai, ko nenorite ir ko jums nereikia? Straipsnyje pateikiame 7 namo statybos klaidos kurių galima išvengti.

Prastas planavimas ir biudžetai, kurie yra per maži, gali sukelti aikštingas, nepatogias ir pražūtingas klaidas. Kai jūs planuojate statyti naujus namus, jūs turite pažvelgti į namus iš daugelio kampų. Jūs turite apsvarstyti savo dabartinę ir būsimą gyvenimo būdą.

Turite atsižvelgti į šeimos planavimą – ar jūsų šeima bus plečiamas? Ar bus jūsų vaikai palieka lizdą? Ar jums pramogauti dažnai ir priimančiosios naktį svečiai reguliariai? Paimkite savo laiką ir padaryti savo mokslinių tyrimų ir internete, ir asmeniškai.

Būtinai imtis laiko susitikti su specialistais pramonėje. Prastas dizainas pasirinkimas gali padaryti jūsų namuose ne tik nemalonus, bet tiesiog nesveika. Visi architektai, inžinieriai ir statybininkai yra išmokyti padėti jums priimti veiksmingus sprendimus. Jie padės jums, kur galima sutaupyti keletą eurų.

Namo statybos klaidos

1. Atkreipkite dėmesį į savo vėdinimo sistemą.

Prastas planavimas čia gali sukelti problemų su drėgmės ir baisių pelėsių augimą. Tai gali suteikti sau didelį sveikatos problemų. Be to, kruopštus dėmesys turėtų būti skiriamas jūsų vienetų dydį. Modeliai, kurie yra per maži bus neefektyvūs ir šilumos jūsų namuose efektyviai. Jūs ateiti į apgailestauju tai, kai jūsų namuose yra per kietas žiemą ir nėra pakankamai kietas per karštą vasaros mėnesiais. Priešingai nei tie, kurie yra per dideli, bus panaudoti per daug energijos.

2. Prastas vietos išplanavimas

Jei turite planų statyti labai didelius namus, erdvės planavimas ir dizainas yra labai svarbus. Erdvi saugykla yra būtina, tačiau atkreipti dėmesį į tai, kur jūs vieta jūsų saugojimo vietos. Ar kapitonas miegamasis tikrai reikia negabaritinių Spinta, kai erdvė potencialiai gali būti pridėta prie jūsų miegamajame ar kapitonas vonioje? Atkreipkite dėmesį į tai, kur jūs įdėti savo spintos.

Turėtų būti vienas Kiekviename miegamajame ir pagrindiniame koridoriuje. Bet per daug ir saugojimo vietos atimti iš gyvenimo erdvę. Ar norite drabužinė fojė? Jei gyvenate aušintuvas klimatas, kur paltai dėvėti bent pusę metų, tai būtų protinga, ypač jei pramogauti savo namuose ir priekinio įėjimo yra pagrindinis taškas atvykimo. Jei neturite naudoti kailis drabužinė, ne statyti vieną. Ar planuojate pridėti sandėlį? Jei taip turėtų būti spinta ten arba pakankamai vietos, kad pridėti lentynėles ar kai kurių kitų panašių sandėliavimo srityje. Jei jums aiškiai reikia daugiau vietos, apsvarstykite galimybę statyti didesnius namus.

3. Prastas bendras planavimas

Kurdami savo namuose turėtumėte atsižvelgti į savo gyvenimo būdą ir įpročius atsižvelgti. Kiek laiko planuojate būnantiems šiame name? Ar jums reikia pritaikyti saugos funkcijas naujiems ar mažiems vaikams? Arba galbūt jums reikia galvoti apie savo poreikius vėliau gyvenime, kaip jūs pasieksite pensinio amžiaus ir už jos ribų? Pagalvokite į priekį, ilgą laiką, pamatyti, kur jums bus ir ko jums reikės iš savo namų.

4. Prastai apšviesti namai

Šviestuvų ir lizdų turėtų būti gausu. Kaip ir langų. Langai turėtų būti kiekviename kambaryje ir kiek įmanoma daugiau. Natūrali šviesa, kai įmanoma, turėtų būti pagrindinis šviesos šaltinis. Pagalvokite apie pridedant stoglangiai taip pat.

5. Nepakankamai panaudoti kambariai

Žaidimų kambarys ar daugiafunkcinis kambarys be garsų viliojantis, bet tik planuoja statyti kambarį, kad bus faktiškai priprasti. Kas yra gera iššvaistoma namų treniruoklių salė, kur yra naudojamas laikyti drabužius iš praėjusio sezono? Dažnai nepanaudotų kambarys tampa dempingo pagrindu įdėti tuos dalykus, kurie niekada priprasti.

Jei planuojate pridėti atsarginių kambarių, įsitikinkite, kad tai yra patalpa, kuri gali pereiti iš vieno tipo į kitą. Siuvimo kambarys gali niekada priprasti, bet siuvimo kambarys ar biuro, kad taip pat dvigubinamas kaip Svečių kambarys iš tiesų gali priprasti dažnai.

6. Skalbinių patalpos išdėstymas

Tai labai asmeninis sprendimas. Turėjau skalbimo kambarių rūsyje, ir ne purvo kambarys toli nuo visų miegamieji. Nei buvo idealus. Apgyvendinimas skalbykla, arba skalbimo ir džiovintuvas, turėtų būti santykinai arti miegamieji. Aš myliu laiptais skalbimo kambarį, bet daugelis ne.

7. Apgyvendinimas miegamajame

Miegamajame turi būti taip toli nuo triukšmo ir eismo, kaip įmanoma. Kapitonas miegamasis neturėtų būti arti ar virš garažo, jei jūsų šeimos nariai gali būti ateinančiais ir vyksta, o jūs miega ar poilsio. Būtų patartina išlaikyti kapitonas miegamasis atokiau nuo centrinių gyvenamųjų rajonų, taip pat.

Namo statybos klaidų išvengimas

Jei jūsų namuose turi būti viename lygyje, kapitonas miegamasis idealiu atveju turėtų būti ne toli namo, galas toliausiai nuo garažo. Miegamasis, idealiu atveju, neturėtų dalintis siena su centrine gyvenamojo ploto.

+ There are no comments

Add yours