Renovacija – išdėstymas, medžiagos, apdaila


Renovacija – išdėstymas, medžiagos, apdaila

Kai jūsų planavimas yra gerokai pasistūmėjo, atėjo laikas pasirinkti savo išdėstymą, medžiagų ir apdailos. Priimdami sprendimus, apsvarstykite architektūros vientisumą jūsų namuose ir gatvėje.

Aukštųjų technologijų plieno ir stiklo eksterjero bus išsiskirti iš klasikinių pastatų srityje, o plėtojant tarp originalios dalies jūsų namuose ir pratęsimo srautas bus keblus, jei maišyti dviejų skirtingų stilių. Skaitykite apie patikimą struktūrinį patarimą.

Grindinys

Detalūs brėžiniai leis jūsų sukurti lengviau ir padės paneigti vėlesnių pataisymų galimybes. Pagrindinis bet pratęsimo elementas yra kambario dydis. Saugojimo miegamajame gali leisti jums padaryti gretimų vonios didesnis. Siekiant sumažinti išlaidas, laikyti kiek įmanoma originalus konfigūracija jūsų namuose. Pakeitus ji reikš naują elektros ir vandentiekio, taip pat pakeitimus, sienos, langai ir durys.

Lubos ir izoliacija

Renkantis savo lubų, yra daug galimybių apsvarstyti. Lubos gali pridėti erdvumo jausmą, bet sukurti daugiau erdvės šildyti, o žemesnieji, nors jaukus, gali reikšti, kad nėra pakankamai vietos pakabukas šviesos montavimo arba lubų ventiliatorius. Šlaitinių lubų su atviromis stogo sijos skolinti nuostabiai kaimiškas apeliaciją, bet jums reikia apsvarstyti, kaip jūs ketinate susidoroti su voratinkliais iki aukštos, o kitokios lubos, kuri po linija nuožulnios stogo, yra prašmatnus ir šiuolaikinis, bet kurti klausimus, jei norite šviestuvai.

Naujas statinys yra puikus metas izoliuoti sienas, grindis ir lubas ir stiprintuvą savo namų energijos efektyvumą. Izoliacija yra gana lengva įdiegti, jei padaryti pakeitimus lubų ir grindų, ir sienų izoliacija gali būti dedama per apdailos darbus. Dėl šilto į karštą klimatą, atspindinti izoliacija (arba sidabro folija) yra geriausias pasirinkimas, kuris yra veiksmingas bet kuriuo metų laiku. Dėl papildomų galimybių reikėtų ieškoti izoliacijos produktų, pagamintų iš perdirbto kiekio ar natūralių medžiagų, tokių kaip celiuliozė.

Daugiau informacijos apie statybos informacija

Išoriniai langai ir durys

Renkantis langus, jums gali turėti įtakos esamų ir savo turto amžių; kaip ir su išorin ÷ s apdailos, paveldo namai gali būti taikomi apribojimai.

Be to, durys būna dizaino įvairovė, kad tiktų įvairių architektūrinių stilių. Prancūziškos durys suteikia klasikinę išvaizdą, kuri gerai veikia tradiciniuose namuose. Krovimo slankiklį durys pristatyti platų atidarymo, ateiti į vienetus su built-in flyekranai ir modernus apeliaciją.

Platus langai bus padaryti savo nuomonę viziją, bet jums gali prireikti užuolaidos ar žaliuzės, siekiant pridėtinės izoliacijos. Stiklas yra pagrindinis šaltinis šilumos nuostolius ir pelną. Energijos vartojimo efektyvumui, patikrinkite langų energijos reitingų sistemą, kurios įkainos produktų šildymo ir vėsinimo savybes. Stiklas turi daug patarimų renkantis ir naudojant energiją taupančių stiklo. Nepamirškite stoglangiai, kurie gali tiekti natūralią šviesą srityje be išorinės sienos arba suteikti postūmį vonios, kur langai gali būti minimali privatumo.

Sienos

Medžiagos, naudojamos kuriant vidines sienas, turės didelį poveikį jūsų namų estetikai ir nustatys tokius veiksnius kaip izoliacija ir akustika. Labiausiai paplitusi vidaus sienų paviršius yra ekonomiškas, Jį yra lengva įdiegti ir jis suteikia sklandų apdaila. Akustinis gipso yra puikus pasirinkimas, jei miegamasis dalijasi siena su gyvenamasis plotas. Būtina viską apsvarstyti, jeigu norite išvengti namo statybos klaidų

Medinės lentos pridėti šilumą ir turtingumą, bet yra brangesnės ir reikalauja specialisto montavimas. Taip pat galite pabandyti gatavų medinių lentų, kurie ateina į liežuvio ir griovelių dizainą, siekiant palengvinti montavimą. Faneros lakštai yra pigesnis variantas.

+ There are no comments

Add yours