Naujo namo statyba


Naujo namo statyba

https://etar.lt/namu-renovacija-medziagos/Nors jūsų naujas namas yra įdomi ir jūsų protui neįtikėtina patirtis, tai yra įprastas statybininkas. Šie požiūriai dažnai būna nesuderinami. Statyba savo naujo namo neturėtų (ir negali) būti pasyvus. Daugybė sprendimų turi būti priimti – jūs. Kai jūs negalite arba nenori priimti sprendimus, jūs priversti statybininkas padaryti juos. Norėdami įsitikinti, kad jūsų naujas namų atitinka savo viziją, vadovaukitės šiomis gairėmis.

Supraskite namo statybos sutartį

Nesvarbu, kokios rūšies sutartį jūs pasirašote, jūs tampate šalimi į teisinius dokumentus, susijusius su masyvi pinigų sumą už savo naują namą statybai. Tokiu būdu jūs neturėsite jokių savo pagrindinių juridinių teisių. Todėl Žinokite savo teises ir jomis pasinaudosite.

Pradėkite skaitydami sutartį ir ją suprasdami. Jūs mokate (arba mokės per ateinančius 25 į 30 metų) už statybininkai žinios: jų patirtį ir sugebėjimus. Plius jūs mokate savo statybininkai pelną virš savo išlaidų. Ko tikitės mainais? Kaip jūs užtikrinti, kad jūs gaunate tai, ko tikitės?

Taupyti statybos išlaidas

Jūs norite būti kontroliuoti statybos išlaidas, bet jūs nenorite taupyti. Išlaikyti išlaidas perspektyvos; pavyzdžiui, kad kaina $10-už tūkstantį daugiau plytų tikrai patinka verčia į bendrą kainą tik $100 daugiau, kai tipiškas suma 10 000 plytų dalyvauja. Atlikite matematiką patys.

Būkite protingi. Rūpinkitės, kad įrankiai ir dalykėliai, kuriuos pasiūlė draugai, statybininkas, ar žurnalai yra geri statybų pagrindams. Neprekiauja jais mažiau statybos. Šokinėjančios grindys, kur sijų yra ištemptas iki maksimalios nėra ištaisyta sūkurinė vonia, sienų dangos, stoglangiai, Svarbu pasidomėti ir namų renovacija.

Patikrinkite statybos kodeksą

Nesitiki kontroliuoti naudojamų nagų skaičių. Ar tikėtis iš esmės pastatytas namas, be defektų, ir atitinka visus taikomus kodus ir reglamentus. Reikalauti įrodyti tokio laikymosi (daugelis jurisdikcijų išduoda sertifikatai užimtumas) ne savo hipotekos uždarymo. Tai reiškia, kad laikomasi minimalaus kodo ir saugos standartų.

Suprantu, kad kai kurie dalykai yra beveik nekeičiami; jie turėtų būti atliekami tinkamai, pirmiausia. Tai apima tinkamai dydžio ir pastatyti pamatų sistema, tinkamai suprojektuoti ir sumontuoti Konstrukcinės sistemos, ir taip toliau. Keičiamų elementų, tokių kaip apdailos ir dangos neturėtų atitraukti jus nuo žiūri ir reikalauja geros pagrindinės konstrukcijos.

Stebėkite dalykus, kurie nebūtinai yra tai, ko norite, ir kad negalėsite lengvai arba pigiai keisti. Klausimas dalykų, kurie tiesiog neatrodo arba atrodo teisus. Didžiąją laiko dalį jie iš tiesų nėra.

Siekite patikimo išorės, nešališkų patarimų, išskyrus savo tėvą, net jei jis yra statybininkas!

 

Namo statyba – Būkite lankstūs

Būkite pasiruošę ir pasiruoškite kompromisą, kad išspręstumėte situacijas ir problemas. Žinokite, tačiau, ką jūs galite mesti į šį procesą; išnagrinėti ir suprasti abi puses. Ar situacija verta, ką praranda?

Statybininkas yra visiškai pajėgi ką nors ar rasti ką nors, kas gali padaryti viską, ką nori, bet kas visada ateina su kaina. Būkite atsargūs ir prisibijo unikalių, pernelyg didelis, arba toli prašymus, naujų technologijų, ir neištirtų medžiagų ir įrangos.

Supraskite, kad statyba yra netobulas mokslas. Apjungti šį supratimą su natūraliais elementais (pvz., vietos sąlygų, oro, medienos, žmogaus), ir jums gali susidurti su situacijomis, kai ką gali pasikeisti, turi būti pakeista, arba tiesiog viršija galimybes.

Nefiksuoto klaidų pasitaiko. Absoliutus tobulumas ar jūsų idėja tobulumo negali-ir daugiau nei tikėtina, nebus pasiekti. Tačiau drastiški netobulumai gali būti ištaisytas, ir jie turėtų būti. Tai yra jūsų teisės reikalauti.

 

Saugoti įrašus

Klausimai, kurie nėra aiškiai ir konkrečiai pažymėti, užrašyti, aprašyti ar parodyti, bus interpretuojami abiejose pusėse. Turi įvykti minčių susirinkimas, kuriame aiškinimai visiškai suprantami ir išsprendžiami. Kai ši rezoliucija neatsitinka, tikėtis ginčo, konfrontacijos, nuoskauda, pyktis, nusivylimas, o gal net bylinėjimąsi.

+ There are no comments

Add yours